De internationale selecties voor deze week

Varia
29 aug 2017
Door Horseman Kristof
overview-wolv15jc8944.jpg

Deze week gaat alle aandacht naar de Stephex Masters in Wolvertem. Heel wat Belgische ruiters komen er aan de start op het domein van Stephex Stables. Voor een andere vijf sterren wedstrijd moeten de ruiters in Gijon zijn.

Internationale selecties 30 / 08 - 03 / 09 / 2017.

JUMPING

CSI5*- CSIYH1*  Brussels (BEL)

Niels Bruynseels : Gancia de Muze – Himalaya van het Molenhof

Zoe Conter : Irenice Horta – Soory de L’Hallali

Pieter Devos : Dream of India Greenfield – Haloubet Hitchcock

Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers – Artiste de l’Abbaye d’Aulne

Damien Haelterman : Hamilton – Hooligan de Laubry

Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur – Sea Coast Pebbles Z

Nicola Philippaerts : Aikido Z – H&M Harley vd Bisschop

Gilles Thomas : Cantario – Indiana vh Kapelhof

Constant Van Paesschen : Carlow van de Helle – Compadre van de Helle

Jos Verlooy : Caracas – Domino

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme – IQ van het Steentje

Gregory Wathelet : Forlap – MJT Nevado S

 

CSI3* Brussels (BEL)

Jeroen Appelen : Grappeloup van het Reenhof – Jack Daniels

Nathan Budd : Balder van de Katelijnekouter – Cadix des Rosiers

Carmen Cristiaansen : Jennifer

Gaetan Decroix : Quel Homme de Hus – Vogue de Suerone

Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z – Deesse de la Sure

Dominque Hendrickx : Colina Pijnvenhof Z – El Dorado

Marie Kundycki : I Circa d’Or – Uppercut de Bay

Eleonore Lambilliotte : Alaska V.g. Z – Hotcha van ’t Rozendael

Judy-Ann Melchior : Ailina Z – Clintrexo Z

James Peeters : Cameron de Hus Z – J’Adore van het Schaeck

Leonie Peeters : Al Capone – Quaresmas

Patrik Spits : Bellissimo Z – Jacobien Dwerse Hagen

Cindy Van Der Straeten : Balance – Sandokan

Christophe Vanderhasselt : Gino van de Vrunte – Identity Vitseroel

Yves Vanderhasselt : Jeunesse – Keops vd Begijnakker

Frederic Vernaet : Artois d’Avillon – Gin Duidam

Anthony Wellens : Jessien van ’t Martendonkerf – Jetot Fravanca

 

CSI2* Brussels (BEL)

Emilie Conter – Astrid De Pauw-Sacré - Johan Demolder – Camille Demolie – Hendrik Denutte – Philippe Lienard – Romy Morssinkhof – Katrien Nijs – Aiko Paridaen – Charlotte Peeters – Anthony Philippaerts – Thibault Philippaerts – Maud Pietroniro – Thibeau Spits – Tatiana Troiani – Jonas Troubleyn – Maverick Van Lent – Stijn Van Opstal – Pieter Vandierendonck – Axel Vandoorne – Dieter Vermeiren – Nathalie Willems – Melissa Zerbini

 

CSI1* Brussels (BEL)

Amber Bogaert – Coline Brants – Koen Buyens – Vanessa Buytaert – Marco Cacciatore – Alessia Couvreur – Stan De Plecker – Nicolas Devloo-Delva – Marie Dive – Stephanie Haelterman – Kevin Hollevoet – Stacy Janssens – Ea Joinneau – Sander Kenis – Juliette Losfeld – Louise Losfeld – Toon Maes – Nils Meersmans – Victor Plas – Elien Vaes – Charlotte Van Den Bosch – Ines Van Den Bosch – Michael Van Den Bosch – Jordy Van Massenhove – Glenn Van Riet – Nick Van Riet – Stephanie Van Riet – Isidoor Van Rompaey

 

CSIO5* Nations Cup Europe – Division 2 - Gijon

Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Igor de Vauxelles – Uno de la Roque

Catherine Van Roosbroeck : Gautcho da Quinta – Qiazetta Z – Shou d’Ouilly

 

CSIO3* Samorin (SVK)

Annelies Vorsselmans : Wilandro

 

CSI2* - CSIYH1* Samorin (SVK)

Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Annelies Vorsselmans

 

CSI3*- CSIYH1* Ciekocinko (POL)

Jan Vinckier

 

CSI3* Humlikon (SUI)

Raphael Masson : Corismo – Cornelius R – L.B. fuego del Picadero

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Roosendaal (NED)

Stephanie Andries – Cassandra Braeckmans – Marinus Den Doelder - Viktor Daem – Tom Dhaeyere – Patrick Jonkmans – Dieter Laheyne – Milan Lamers – Kirsten Rombouts – Jens Wuyts – Lio Lamers – Leinny Lenchant

 

CSI2* Sommersted (DEN)

Simon Morssinkhof

 

ENDURANCE

CEI2* 120 Monpazier (FRA)

Morgane Boulanger : Samilah Muskatean

Elisabeth Hardy : Premiere de Crouz

 

CEI2* 70+ (2) Monpazier (FRA)

Dirk Coolen : Khemet Alaska

Danny Droghini : GE Saroum

Bruno Van Gestel : Berezig

 

CEI1* 80 Monpazier (FRA)

Morgane Boulanger : Taribac Cabirat

 

TREC (Techniques de Randonnée Equestre de Competition)

European Championships for young riders TREC - Lamotte Beuvron (FRA)

Mylena De Cuyper, ° 18 / 06 / 1996, Villers-Devant-Orval

Mon Gamin

Jill Kindt, ° 15 / 09 / 2000, Vaujour (France)

Alcapone

Marie Remacle, ° 13 / 08 / 1996, Gouvy

Rubby Red RL

 

 

Bron: 
KBRSF